Sme babytuning.sk, autorizovaný predajca a distribútor produktov pre deti.

Naším cieľom je prinášať na trh produkty pre deti, ktoré presvedčia kvalitou, užitočnosťou, jednoduchým použitím, zároveň majú jedinečný dizajn a štýl! Špecializujeme sa najmä na produkty navrhnuté rodičmi pre rodičov. Uvedomujeme si, aký vzácny je čas, ktorý trávime s deťmi a veríme, že náš výber inovatívnych a dômyselných produktov rodičom uľahčí aj spríjemní život!

Zakladáme si na tom, aby v našej ponuke boli produkty certifikované, kvalitné a bezpečné pre malých užívateľov. Máme osobné kontakty a dobré vzťahy s výrobcami, poznáme ich hodnoty a spôsob práce, preto vieme, že naše produkty sa vyrábajú z kvalitných materiálov, v humánnych pracovných podmienkach a s ohľadom na životné prostredie. V tomto smere nie sme ochotní robiť ústupky.

Sme autorizovanými predajcami vybraných značiek, teda ponúkame výhradne originálne produkty. Máme priamy kontakt s výrobcami, preto vieme zabezpečiť nadštandardný zákaznícky servis, rýchle vybavovanie vašich objednávok, požiadaviek, reklamácií a odpovede na vaše otázky ohľadne produktov poskytujú priamo výrobcovia.

Svoj sortiment prispôsobujeme potrebám trhu, naďalej vyhľadávame a dopĺňame značky, ktoré nás zaujali svojím príbehom či unikátnosťou. Ak máte tip, dajte nám o ňom vedieť. Viac O značkách: Značky

Pevne veríme, že si z našej ponuky vyberiete. Poteší nás, keď nám pošlete foto ako naše produkty používate, prípadne nás odporučíte ďalej. Zároveň uvítame aj akékoľvek vaše pripomienky či podnety na zlepšenie. Ak máte pocit, že vám niečo chýba alebo že by sme mohli niečo robiť lepšie, povedzte nám to na rovinu. Záleží nám na tom, čo si myslíte.

*Ak máte záujem o obchodnú spoluprácu a predaj produktov z našej ponuky vo vašom obchode, kontaktujte nás na info@babytuning.sk*

Váš babytuning.sk